• Unii Europejskiej 4, Lubawa, PL
  • +48 668 841 329

Lacobel

Lacobel to rodzaj szkła z grupy szkieł float. Szkło pokryte jest z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Zdobi domowe kuchnie, sklepy, restauracje i wiele innych miejsc. Szkło stosuje się wyłącznie wewnątrz budynków.

Szkło Lacobel jest zawsze montowane tak, aby warstwa lakieru była zabezpieczona to znaczy –  szklaną powłoką na zewnątrz. Czynność ta chroni szkło przed porysowaniem.

Sprawdza się doskonale w miejscach narażonych na zabrudzenia – działanie tłuszczu i wody. Jednolite szklane tafle pozwalają z łatwością usunąć codzienne zabrudzania.

Warstwa lakieru stosowana do pokrycia szkła Lacobel jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska.

Szkło Lacobel znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Zostało nazwane ulubionym szkłem architektów.  Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, czy też przedpokoju.

Lacobel dzięki swojej uniwersalności komponuje się z takimi materiałami jak drewno czy stal. Wysoki połysk tafli ładnie rozświetla wnętrza i dodaje im elegancji.

Szklane tafle, to świetny dodatek do nowoczesnych aranżacji, bardzo popularny projektantów. Idealny do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. Jego nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe trendy.

RAL 1013

RAL 1015

RAL 1236

RAL 1586

RAL 9003

RAL 9005

RAL 9006

RAL 9010

Top

Szanowni Państwo,

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Firma Handlowo-Usługowa „Szkłomal” Piotr Truszczyński

z siedzibą przy ulicy Żeromskiego 49

14-260 Lubawa

2) Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez Administratora w następujących celach:

Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych.

4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane:

6) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) Administrator nie będzie przetwarzał danych w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania)

9) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu

10) W sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych można kontaktować się pisemnie na adres: ul. Unii Europejskiej 4, 14-260 Lubawa lub na adres poczty elektronicznej szklomal@szklomal.eu

Pozdrawiamy

FHU „Szkłomal” Piotr Truszczyński