• Unii Europejskiej 4, Lubawa, PL
  • +48 89 645 20 70

Lacobel

Lacobel to rodzaj szkła z grupy szkieł float. Szkło pokryte jest z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Zdobi domowe kuchnie, sklepy, restauracje i wiele innych miejsc. Szkło stosuje się wyłącznie wewnątrz budynków.

Szkło Lacobel jest zawsze montowane tak, aby warstwa lakieru była zabezpieczona to znaczy –  szklaną powłoką na zewnątrz. Czynność ta chroni szkło przed porysowaniem.

Sprawdza się doskonale w miejscach narażonych na zabrudzenia – działanie tłuszczu i wody. Jednolite szklane tafle pozwalają z łatwością usunąć codzienne zabrudzania.

Warstwa lakieru stosowana do pokrycia szkła Lacobel jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska.

Szkło Lacobel znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Zostało nazwane ulubionym szkłem architektów.  Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, czy też przedpokoju.

Lacobel dzięki swojej uniwersalności komponuje się z takimi materiałami jak drewno czy stal. Wysoki połysk tafli ładnie rozświetla wnętrza i dodaje im elegancji.

Szklane tafle, to świetny dodatek do nowoczesnych aranżacji, bardzo popularny projektantów. Idealny do zastosowania we wnętrzach mieszkalnych oraz biurowych. Jego nowoczesny wygląd spełnia wymogi narzucone przez najnowsze światowe trendy.

[CP_CALCULATED_FIELDS id=”7″]

RAL 1013

RAL 1015

RAL 1236

RAL 1586

RAL 9003

RAL 9005

RAL 9006

RAL 9010

Top