• Unii Europejskiej 4, Lubawa, PL
  • +48 89 645 20 70

Kontakt

Sekretariat

Edyta Borkowska
+48 89 645 20 70
Fax +48 89 645 44 94
edyta.borkowska@szklomal.pl

Siedziba firmy

F.H.U SZKŁOMAL
Piotr Truszczyński
ul. Unii Europejskiej 4
14-260 Lubawa

szklomal@szklomal.pl

Oddział w Kurzętniku

SZKŁOMAL sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 7
13-306 Kurzętnik
tel. 609 173 172

kurzetnik@szklomal.eu

Dane do faktury

F.H.U SZKŁOMAL
Piotr Truszczyński
ul. Żeromskiego 49
14-260 Lubawa
NIP 744 000 89 37
REGON 510 330 702

SZKŁOMAL Sp. z o.o.
ul. Unii Europejskiej 4
14-260 Lubawa
NIP 744 180 73 56
REGON 281354154

Osoba pełniąca obowiązki dyrektora zakładu

Agnieszka Malinowska
+48 662 173 778
agnes@szklomal.eu

Dyrektor Handlowy

Jarosław Skrzek
+48 89 645 20 70 wew. 203
skrzek@szklomal.pl

Sekretariat, fakturowanie

Paulina Goryszewska
+48 89 645 20 70 w. 206
paulina.goryszewska@szklomal.eu

Edyta Borkowska
+48 89 645 20 70 w. 200
edyta.borkowska@szklomal.eu

Stoliki, laminaty, sprzedaż internetowa

Marcin Ankowski
+48 89 645 20 70 wew. 207
marcin@szklomal.eu

Narzędzia szklarskie

Michał Empel
+48 89 645 20 70 wew. 209
m.empel@szklomal.eu

Dział usług

Lucyna Gross-Wojtacka
+48 89 645 20 70 w. 201
+48 882 124 841
uslugi@szklomal.pl

Magazynier

Wiesław Markuszewski
+48 668 841 094

Patryk Kornowski
+48 662 173 376

magazyn@szklomal.eu

Projekty/wizualizacje

Krystian Neumann
+48 882 124 837
+48 89 645 20 70 w. 204
krystian@szklomal.eu

Główna Księgowa

Barbara Koziełło
+ 48 89 645 20 70 wew. 202
ksiegowosc@szklomal.eu
barbara.koziello@szklomal.eu

Specjalista ds. księgowości

Martyna Kochalska
+ 48 89 645 20 70 wew. 212
martyna.kochalska@szklomal.eu

Pracownik księgowości

Marta Sławińska
+ 48 89 645 20 70 wew. 212
marta.slawinska@szklomal.eu

Kadry

Jolanta Nierzalewska
+48 89 645 20 70 wew.205
jolanta.nierzalewska@szklomal.eu

Szkło STAŚ

Stanisław Schwesig
tel. 601 97 22 47

Szkło Plus

Wiesław Zaboklicki
tel. 500 353 062

SK Glass

Katarzyna Kołecka
+48 668 841 254

Top